
$17.70
Original: $59.00
-70%Halloween 17mm Blind Black Sclera Colored Contact Lenses—
$59.00
$17.70The Story
| Color | Black |
| Style | Halloween |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 17.0mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 9.0mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Color | Black |
| Style | Halloween |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 17.0mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 9.0mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |
