
The Story
| Color | Gray |
| Style | Astrea |
| Type | With power 0.00-8.00 |
| Material | HEMA |
| Diameter | 14.0mm |
| Water Content | 38%-40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.5mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Color | Gray |
| Style | Astrea |
| Type | With power 0.00-8.00 |
| Material | HEMA |
| Diameter | 14.0mm |
| Water Content | 38%-40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.5mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |
























